Výměna webové prezentace
Dobrý den, potřebujeme vyměnit webovou prezentaci na doméně zsmaj2.cz. Ve složce /domains/ je nyní složka zsmaj2.cz ve které je současná verze webu. Do složky v2025.zsmaj2.cz jsme nahráli novou verzi webu s odděleným WordPressem i databází.
Pokud do prohlížeče zadám v2025.zsmaj2.cz -> vše funguje bez problémů.
V souladu s rewrite pravidly souboru .httpaccess, přejmenuji složky: původní složku změním na old.zsmaj2.cz, a v2025.zsmaj2.cz přejmenuji na zsmaj2.cz. Nicméně po této změně se stále ukazuje původní home page (ze staré složky). Další stránky již nelze rozkliknout. Nerozumím tomu, co je špatně.
Prosím o vysvětlení, kde děláme chybu.
S pozdravem
J. Š.
správa webu
3 Odpověď
Dobrý den,
při využití naší adresářové struktury se bude na doméně zobrazovat vždy obsah v adresáři /www/domains/nazevdomeny.tld. Znamená to tedy, že pokud máte v htaccess souboru v adresáři /www tyto pravidla, na doméně zsmaj2.cz se bude zobrazovat obsah z adresáře /www/domains/zsmaj2.cz. Zkontrolujte si tedy prosím že v tomto souboru máte přesně tyto pravidla. Co se obsahu webu týče, tak podle Vašeho popisu ho máte ve správném adresáři.
Dále si prosím zkontrolujte jestli obsah webu nemáte zacachovaný někde v prohlížeči. Případně zkuste web otevřít v anonymním okně nebo v prohlížeči jiném.