domény jsem blbec

Vyřešeno586 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den. Předesílám, že jsem úplný blbec:-) Mám hosting a doménu hranatesiticko.cz. Chci doménu hranate.cz (nevím jak, podařilo se mi udělat DNS doménu hranate.cz) a na novou doménu převést obsah z povodní domény hranatesiticko.cz. A mít tedy dvě domény defakto se stejným obsahem na jednom hostingu. Popřípadě tu původní hranatesiticko.cz mít jen jako přesměrovač na novou. Jak to udělat? Asi nejjednodušší a nejdražší pro mě je udělat další hosting s doménou a nezatěžovat si hlavu XD O tohle se mi staral kamarád a ten už se nestará, tak jsem já z toho celá jelen..děkuju za trpělivost a pomoc..:-)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
TJ285257 15.70K - WEDOS Internet, a.s. 6 Comments

Dobrý den,

vy ale přesouvá složku, musíte obsah v ní do /www

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

jop, to vím…to bylo jen pro ukázku..chybu to píše stejnou ať kopíruju celou složku i jen samotný obr obsah..jen se mi to zase nechtělo všechno označovat..ted to kopíruju do pc, stáhnu pak z pc do www/hromadasložekasouborůzesložkyhranatesiticko.cz …ale ted koukám, že v té složce hranatesiticko.cz je stejný soubor .htccess jako je v adresáři www. akorát má jinou velikost..až to budu kopírovat, mám to přepsat a nebo nepřepisovat. Aby se to nějak nepotento..

V adresáři /www musí zůstat náš původní soubor .htaccess, ten ze složky webu je přidaný WordPress. Poku jsou v tom WP .htaccess souboru nějaká speciální pravidla, budou se do našeho .htaccess také přenést, rozhodně ale nemazat.

a to se přenese jak? protože když mi to napíše jestli přepsat a já dám ne, abych zachovalá váš původní, tak pokud tam mají WP něco důležitého, tak to bude zlobit…

Editací toho souboru přes FTP.

hahahaha….a jsem v loji XD to nemám tucha jak se dělá XD

0

já vám snad klidně udělím přes TV vzdálený přístup..protože se snad už nikam s tím nehnu..

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

jsem prostě lama

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
TJ285257 15.70K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

můžete poslat screenshot chyby, kterou vám to zobrazuje?

Role: Podpora
publikoval nový komentář

ted stahuju web z ftp do PC a zkusím to tam nahrát zase z PC zpět..

0
TJ285257 15.70K - WEDOS Internet, a.s. 3 Comments

Dobrý den,

pokud chcete, aby se vám web zobrazoval na alisu se stejným obsahem, web musí být ve složce /www. Tedy celý obsah složky.

Role: Podpora
publikoval nový komentář

Takže mám obsah složky domény domains/hranatesiticko.cz zkopírovat do složky aliasu domains/hranate.cz ? tedy celý wp, na kterém jedu?

Ne, obsah hranatesiticko.cz nakopírujete na FTP do složky /www, ne do aliasu.

nejde mi to zkopírovat, protože to prý server nepodporuje.

0

OK…mám přístup na FTP. Hurá, sláva mě. Na aliasu hranate.cz chci, aby se zobrazoval stejný obsah jako na hlavní doméně hranatesiticko.cz . A tady jsem už dvě hodiny zaseklá. Nic…jednou se mi podařilo, aby se to zobrazilo i na aliasu, ale pak mi nejela hlavní doména.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Zdravím,

to jsem udělala už kdysi a na aliasu se nikdy nic nezobrazilo. Nyní jsem alias tedy smazala a zkusím to zase znova. Fakt jsem v tomto blbec..nahrát obsah pak na web atd. není problém, ale ty domény a hostingy jsou pro mě katastrofa:-)

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Pokud chcete na aliasu zobrazovat stejný obsah jako na hlavním doméně, musíte mít web přímo ve www/

Tak už se ztrácím XD ted jsem rušila starý alias, chtěla to zaregistrovat znova, nešlo to, protože doména hranate.cz není registrována. Tak jsem si jí registrovala a zbytek budu řešit posléze. Pro mě je to španělská vesnice a už a to dneska nemám buňky..:-)

Kategorie