Facebook – Prohlášení o identitě financujícího – nejde zaslat ověřující kód na email.

Vyřešeno168 zhlédnutíWebSitefacebook
0

Dobrý den,

na Facebooku chci ověřit identitu financujícího pro placení politické reklamy. Když zadám email pro zaslání ověřovacího hesla info@nezavislikandidatipodebrady.cz, tak se mi email nepřepošle. Nevíte, v čem může být problém?

Na FB píšou: https://www.facebook.com/business/help/2250340991925386?id=288762101909005&__tn__=%2BR

Děkuji, PD

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 24. 8. 2022

Dobrý den,
k danému článku se bohužel nedostanu, můžete nakopírovat text sem?

Dobrý den, na Facebooku chci ověřit identitu financujícího pro placení politické reklamy. Když zadám email pro zaslání ověřovacího hesla info@nezavislikandidatipodebrady.cz, tak se mi email nepřepošle. Nevíte, v čem může být problém? Na FB píšou: https://www.facebook.com/…2BR Děkuji, PD

Centrum nápovědy pro Meta Business
Řešení problémů s doručováním e-mailů

Doručení vašeho e-mailu s potvrzením může chvíli trvat. E-mail přijde z adresy notification@facebookmail.com s předmětem „Potvrďte e-mail pro autorizaci na Facebooku“.

Pokud e-mail do hodiny nepřišel:

Zkontrolujte, zda jste nevypnuli e-mailová upozornění. Zkontrolujte nastavení e-mailových upozornění.
Zkontrolujte filtr spamu nebo nevyžádané pošty a ověřte, že naše e-maily nekončí v této složce. Pokud ano, do seznamu bezpečných odesílatelů ve svém e-mailovém účtu přidejte doménu @facebookmail.com.
Pokud e-maily z Facebooku stále nechodí, může doménu facebookmail.com blokovat firewall vaší organizace. Doporučujeme spolupracovat s IT oddělením vaší organizace a přidat doménu facebookmail.com jako bezpečného odesílatele.

0
MB313456 19.86K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Role: Podpora
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 24. 8. 2022