Instalace aplikací

Vyřešeno313 zhlédnutíDNSnastavení dns php wordpress
0

V nastavování webových stránek jsem úplný začátečník. Však u většiny operací co jsem chtěl provést (Https, instalace wordpressu apod) dostávám samé chybové hlášky. Pokud jsem správně pochopil, pro začátek s nastavením stránek je vhodné začít WordPressem,  však ten mi tak hází chybu stránku viz níže. V ostatních diskuzích jsem našel něco o potvrzení co přijde do emailu, však nic takové jsem nenašel ani ve spamu. Zároveň i přes diagnostiku vidím u A záznamů stále tři otazníky. Od zřízení webu triskovi.cz uplynulo již více jak 24 hodin.

  • Zvolená doména (příp. suboména) nesměruje v DNS na tento webhosting. Aby bylo možné aplikaci nainstalovat, je nutné, aby doména (příp. subdoména) byla funkční a směrovala na tento webhosting.

Prosím Vás pěkně i o buďto stručnou radu, nebo odkaz na návod jak s nastavováním webových stránek začít, jelikož zatím co jsem procházel tak na mě vždy hodilo nějakou chybovou hlášku.

Dále prosím o potvrzení správné registrace domény triskovi.cz, jelikož v diagnostice vidím že v systému je doména registrována, ale v systému mi to píše že ne.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 16. 1. 2023
0

Tak bohužel přeregistrace fungovala jinak než jsem myslel, tedy toto vlákno budu řešit s novu doménou až ji zakoupím. Což jsme mohli mít vyřešeno hned z první odpovědi.

Jakmile budu mít koupenou doménu, jak ji spáruji s webhostingem?

Role: Zákazník
TJ285257 Změnil status na publikováno 30. 12. 2022
Prohlížíte 1 ze 9 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.