instalace šablony WP

Vyřešeno481 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den, mám stažený WP, vybranou šablonu Astra z WP, jak mám postupovat při nahrání do wedos. Jsem nepolíbený. Doména rapkov.cz ?????

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 1. 3. 2023
0

Dobrý den,

přihlásíte se do administrace, v levém menu kliknete na šablony, a v tomto menu kliknete na „přidat šablonu“. Pokud chcete šablonu z webu WordPressu, zadáte její název do vyhledávání, pokud chcete šablonu nahrát z počítače, kliknete na tlačítko „nahrát šablonu“. U šablony pak jen kliknete na „instalovat“ a po instalaci na „aktivovat“.

Určitě taky doporučím přečíst si tenhle návod, aby byl Váš web lépe chráněn.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 1. 3. 2023