Jak správně vybrat odkaz na blok?

Vyřešeno592 zhlédnutíWebSite#bloky odkazy
0

Dobrý den,

mám website Profi (resortnabali.eu) a nedaří se mi nastavit odkaz na bloky, pouze na webové stránky. Teoreticky bych si myslela, že si v nastavení nastavím název bloku a pak si ho v odkazech vyberu. Bohužel se mi nedaří najít v záplavě # ten správný odkaz ať dělám, co dělám….

V nastavení mám ale tu položku, která si myslím, že je pojmenování šedou a nemůžu ji použit. Může být problém nízká verze website?

Nebo je na to jiný fígl, na který jsem nepřišla?

Díky za radu.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 5. 1. 2022
0

Moc děkuji za Vaši pomoc, jste plyšáček 😀

Mohl byste mi pojmenovat stejným způsobem i bloky na EN stránce? Ach jo, otravuju já vím…  Koukala jsem na premium verzi, ale myslím, že ani upgrade na ní by nepomohl, protože tuším, že to bude v tom HTML Editoru, který dle popisu zatím připravujete.

https://resortnabali.eu/accommodation.html

BUNGALOWS

ONE BEDROOM VILLAS

TWO BEDROOM VILLAS

HONEYMOON VILLA

Dál bych se chtěla zeptat na Váš názor coby odborníka, jestli vám moje stránky (www.resortnabali.eu) připadají ze zákaznického hlediska smysluplné a přehledné. Měl byste tam jako zájemce o ubytko všechny info? Nebo je tam toho zbytečně moc?

Moc bych Vaši stručnou zpětnou vazbu ocenila.

S. Lafková

Role: Zákazník
FZ290797 publikoval nový komentář 13. 1. 2022

Dobrý den,

kolega Vám odkazy již upravil.

Co se týče Vašich webových stránek, tak podle mého názoru by bylo dobré na úvodní obrázek na titulní straně vložit nějaký krátký nadpis nebo text a výzvu k akci. Aby lidé okamžitě po příchodu na web věděli, co vlastně nabízíte a mohli třeba ihned kliknout na tlačítko, díky kterému si okamžitě vytvoří rezervaci.

Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.