Jakto, ze vase automaticka instalace serveru nenabizi instalaci nejnovejsiho Ubuntu?

Vyřešeno116 zhlédnutíVirtuální servery
0

V nabidce je verze 16.04 jejiz end of life bylo v roce 2019. Nasel jsem vlakno pred 3 lety kdy se nekdo pta na podobny problem a bylo to odbyté s tim ze to zatim neni urcene: https://help.wedos.cz/otazka/ubuntu-server-20-04/37087/

Prijde mi naprosto nesmyslne ze weods jako nejvetsi cesky poskytovatel serverovych sluzeb ma tuto moznost tak zastaralou a pritom nabizet oficialni distribuci neni tak slozite.
Kdyz chci updatovat na zminenou verzi tak musim update delat 3x a trva to hrozne dlouho, alternativne musim stahovat sve vlastni ISO nahrat ho k vam abych to mohl nainstalovat.

PLanujete vubec nekdy toto vyresit? Mit aktualni software pri automaticke instalaci OS? Poprve u vas zakladam server, a toto je celkem vec pri ktere se na to asi vykaslu a necham si udelat droplet u digital ocean.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 1. 2024
0
43.59K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

ano, máte pravdu, starší verze například Ubuntu nebo Debian jsou ještě v nabídce, konkrétně u VPS SSD. Zde upgrade na novější verze připravujeme . U VPS ON postavené na technologii OpenNebula již novější verze nabízíme.

Role: Podpora
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 1. 2024