Jitsi s vice nez 2 uzivatele

1.21K zhlédnutíWEDOS CDjitsi
0

Dobry den, funguje v poradku vas Jitsi server na jitsi.wedos.com? V P2P modu (2 uzivatele) to funguje OK, ale pokud se pripoji 3. clovek (coz pry zpusobi to, ze jitsi prepne do video-bridge modu), prestane fungovat video i zvuk pro vsechny ucastniky. Co jsem se docetl, muze to spatna konfigurace vaseho jitsi serveru nebo firewallu pred nim (nedostupny port), ale pricin muze byt asi vice.

Role: Zákazník
VB215108 Odpověděl na otázku 26. 6. 2022
0

Ted jsem zkousel jitsi.wedos.org, uz nefunguji ani 2 uzivatele. Jeden Chrome, druhy Chromium. Jakmile se pripoji druhy ucastnik, oba spojeni spadnou s hlaskou „Something went wrong“.

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 26. 6. 2022
0
46.23K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Momentálně je v provozu jen https://jitsi.wedos.org/

Situaci prověříme.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
RM130195 Odpověděl na otázku 24. 6. 2022
0

Zkouseli jste na meet.wedos.com nebo jitsi.wedos.org?

Taky jsem si myslel, ze problem muze byt Firefox, jeden ucastnik pouzival Firefox a prislo mi, ze to vzdy selhalo kdyz se pripoji on. Tak presel na Edge. Ja pouzivam Brave a 3. ucastnik Chrome. (Takze vsechny Chromium-based browsery). Ale pak se ukazalo, ze problem nastane kdyz se 3. ucastnik pripoji, a je to jedno kdo to je a ktery pouzva browser.

Role: Zákazník
JS324546 Změnil status na publikováno 24. 6. 2022
0
46.23K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nyní jsme to otestovali se 3 účastníky a zdá se mi vše v pořádku, v minulosti jsme zaznamenali podobné problémy na straně uživatelů Firefoxu. Jaký používáte prohlížeč?

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
RM130195 Odpověděl na otázku 24. 6. 2022
0

Ano, jitsi.wedos.org, to byl asi preklep. Chapu ze to neni urcena produkcnimu vyuziti. Presto ma (nebo melo kdyz jsem naposledy zkousel) ten zmineny problem, tak jsem chtel na to upozornit s dotazem jestli se to bude nejak resit (ve kterym pripade to zas zkusim po nejake dobe), nebo to proste bezi jak to bezi a kdyz to ma nejaky problemy tak to neni system ktery se aktivne ladi (ve kterym pripade zapomenu na to a najdu si neco jineho).

Role: Zákazník
RM130195 Změnil status na publikováno 24. 6. 2022
1
44.15K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

služba se nachází na adrese https://jitsi.wedos.org/.

Upozorňujeme, že  služba je ve vývoji a není určena k produkčnímu využití.

Role: Podpora
VB215108 publikoval nový komentář 24. 6. 2022
0

Dobrý den,

Wedos v minulosti propagoval Jitsi server na adrese https://meet.wedos.com/ , na Vámi uvedené adrese můžou mít pouze nějaký test. Zkuste Jitsi na adrese, kterou jsem poslal, třeba to bude fungovat. Osobně to bohužel v tuto chvíli nemohu ověřit.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
VB215108 publikoval nový komentář 24. 6. 2022