Miniweb nejde rozeběhnout

Vyřešeno145 zhlédnutíZákaznická administraceerr_connection_reset miniweb
0

Dobrý den,

zkoušel jsem spustit miniweb na doméně dshproduction.com. DNS servery jsem změnil, to píše „DNS záznamy této domény jsou v pořádku nastaveny na miniweb“, nicméně web mi stále neběží ani s vaší základní stránkou index.html. Žádné další stránky jsem tam nenahrával. Poradíte prosím, co je ještě potřeba udělat?

Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
22.13K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud nemáte přesměrování na HTTPS nastavené přímo v kódu javascriptem, pak je na vině pouze cache prohlížeče, který si odkaz s HTTPS pamatuje. Tedy doporučuji cache promazat. U miniwebu pak podpora spojení přes protokol HTTPS není.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobře, vyzkouším promazat, co jde. Děkuji, hezký víkend

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Tak jsem zjistil, že v tom Chromu mě to automaticky hází na https… Když tam manuálně dám http://, tak mi to funguje i v chromu. Tušíte, jak tomuhle zamezit? Původně jsem tento web měl na serveru a měl jsem tam nastavený https, ale server už nemám, tak nemám moc jak to zrušit, pokud to nejde jinak tedy. Děkuji

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

V anonymním okně mi to stále nefunguje, ale v jiném prohlížeči už jo :/ Přitom po každým zavření Chromu (kde to nefunguje) se mažou cookies. Tušíte prosím, co by ještě mohlo pomoct pro ten Chrome? Děkuju

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Jo, píše mi to toto:
Tento web není dostupný
Připojení bylo resetováno.

Zkuste:

ERR_CONNECTION_RESET

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Zkuste načíst stránku bez paměti cache (ctrl+shift+r) popř. z anonymního okna, jiného prohlížeče nebo jiné sítě. Na vině bude nejspíše právě cache.

Kategorie