Napište nám Váš názor na novou službu WebSite :)

Doporučené2.20K zhlédnutíWebSiteNová služba WebSite
0

BETA test je dostupný na wedos.website

Napište nám Váš názor na novou službu WebSite v odpovědi na tu tuto otázku.

Stejně tak uvítáme návrhy na zlepšení služby, hlášení bugů a jiné.

Nebo máte-li dotaz ohledně této službu, vytvořte otázku a zařaďte ji do kategorie WebSite

Ukázka:

Role: Administrator Web: https://www.wedos.cz Vizitka: Neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny, nejlevnější registrátor domén v ČR, virtuální a dedikované servery.
publikoval nový komentář

Registracni formular pro betatest – Pokud by tento formular byl pouzity i jinde na ostro, doporucuji poladit tabindexy, protoze tam vubec nejsou, clovek tak musi mezi formularovymi poli dvakrat stisknout klavesu tab.

Dobrý den, mám problém s dokončením registrace na https://wedos.website/auth/register. Stále mi to hlásí:

Chyba! Některá pole nebyla správně vyplněna:
Pole Password Confirmation nesouhlasí s polem Password.

Už jsem to zkusil asi 10x a stále nic… Předem děkuji za pomoc.

Dobrý den,

s podobným problémem jsme se nesetkali.
Zkusili jsme to nyní a vše vypadá v pořádku. Nemáte tam nějaký překlep nebo nějakou mezeru?
Zkuste jinou kombinaci hesla.
Zatím jde o demo prostředí a tak tam není žádná vazba na ostré služby.

0

Myslím, že Vaši zákazníci pro tuto službu se budou většinou rekrutovat z drobných podnikatelů jako jsou maséři, kadeřníci, fotografové apod. Většina mých drobných klientů z podobných oborů by uvítala nějakou možnost interakce a možnost objednat jejich služby přímo na webu. Často je pro ně zbytečné řešit nový web přes WordPress jen proto, aby si mohli tuhle funkčnost zprovoznit.

Lidé, kteří poskytují služby, řeší časovou dostupnost svých služeb a klienty objednávají na určitý čas. Myslím, že by ocenili nějaký appointment kalendář s možností nastavení objednávkových bloků, kde by klient hned viděl, kde je volno, kde obsazeno, a mohl se případně rovnou objednat.

Lidé, kteří prodávají několik málo výrobků, by ocenili jednoduchý objednávkový formulář s nějakou základní funkčností (jednoduché tlačítko) a customizací (pole pro přidání počtu kusů, možnost upravit měrnou jednotku a cenu za jednotku).

Když už totiž má člověk web, byla by zásadní designérská chyba, kdyby na něm nebylo správně zpracované alespoň základní CALL TO ACTION.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den,
editor jsem dnes s kolegou testoval, líbí se nám a je to přešně to pravé pro nás. Plánujeme nyní tvořit několik statických stránek a rozhodujeme se jaký builder použít. Váš se nám líbí a i přes to, že nás tlačí čas (koho taky ne (:), se pokusíme vedení přesvědčit, aby počkalo na váš builder.

Moje otázka je tedy, máte nějaký přibližný termín spuštění? Alespoň RC nebo něčeho kde bude záruka nevymazání dat jako v případě bety? Případně alespon přibližně jaký kvartál, půl rok, rok?

Předem děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
službu jsme chtěli spustit v průběhu února nebo od března.

Nyní však řešíme úpravu celého našeho systému z důvodu dalšího rozvoje do budoucna. Díky této úpravě budeme příště schopni nasazovat další nové služby velmi rychle a pružně. Pro zákazníky navíc velmi usnadníme veškerá nastavení. Vzhledem k tomu, že se tím trochu zdržíme, tak službu WEDOS WebSite nasadíme až následně. Ale předpokládáme, že to bude stále nejpozději v březnu (nebo v dubnu) do ostrého provozu.

Novou službu WEDOS WebSite budeme (po nasazení) ještě následně vyvíjet a rozšiřovat o další funkce, ale už by to mělo být provozuschopné a bez mazání testovacích dat.

0

Dobrý den,

děkujeme za editor. Vypadá dobře. Někteří dřívější uživatele programu Adobe Muse budou hledat náhradu za tento software, kterému již skončila podpora. Možná by se právě pro to při některých funkcionalitách dalo inspirovat právě u Adobe Muse. 🙂

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den,

děkujeme za editor. Vypadá dobře. Někteří dřívější uživatele programu Adobe Muse budou hledat náhradu za tento software, kterému již skončila podpora. Možná by se právě pro to při některých funkcionalitách dalo inspirovat právě u Adobe Muse. 🙂

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Pokud budete umoznovat zasahovat  do uprav zdrojoveho kodu komponenty, do jake miry bude umozneno menit jiz nastylovane tridy? Urcil jsem si v nastaveni stranky index.html, ze me H1 nadpisy budou zlute. Vlozil jsem blok Titulek, ktery obsahuje kontejner s tagem H1, ale stale si zachovava svuj nastylovany vzhled. Moje prednastaveni neni dedeno.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dalsi vec. Chapu ze uzivatel nebude moci zasahovat do globalniho skeletonu bootstrapu, aby to svym neodbornym zasahem pripadne nenaboril. Ale prave proto, ze nabizite bootstrapovy koncept, chci toho vyuzit a udelat responzivni webovku. Takze si tedy krasne nastyluju vzhled H1 na desktopu a prepnu si vas Builder na okno mobilu, abych videl, jak se to bude zobrazovat na mobilech. Ha, zde zjistuju, ze muj H1 je moc velky a chtel bych (media-query) donutit H1, aby byl na mobilech mensi. Tak tedy v Podrobnem editoru menim velikost textu, ale ten se projevi vsude, ne jen v mobilnim zobrazeni, cili ve vsech trech rezimech, co nabizite.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Take smekam, odvedli jste opet kus dobre prace!

Celkove to vypada docela dobre a pro laika je to nejlepsi reseni, jak si vytvorit sve stranky.

Leve menu prvky nekdy vyjizdeji okamzite, jindy pomalu, jindy se zaseknou v polovine a vyjedou nebo zpatky zajedou asi po 1-2s.

Ukladani a publikovani stranek je docela divocina, urcite by bylo dobre ukladat upravy a zaroven zverejnit stranku jednim kliknutim. Kliknout na Ulozit, pak na Zverejnit a pak jeste na Zverejnit nyni mi pdijde zbytecne. Po zverejneni by mel vyskocit jen dialog ze je zverejneno a ne znovu tlacitka na ulozeni a zruseni, viz prilozene screeny, kde jsou i dalsi poznamky, ktere me na prvni pohled trkly do oka, ale to je jen kosmetika, nic zasadniho.

Stejne jako Martin T. jsem se parkrat dostal do stavu, kdy se zmeny provedly, ale stranka se stale nacitala nebo soucasne s informaci o uspesnem ulozeni vyskocila ve stejnem okne hlaska, ze se neco nepovedlo.. Zkusim to znovu nasimulovat a dodat presny postup, jak jsem se k tomuto stavu dostal..

Dalsi testy funkci budu delat o vikendu a dam vedet..

Role: Zákazník+ Web: https://www.techniciostrava.cz Vizitka: Jsi-li programátor, prohraješ s počítačem, výrobcem HW a uživatelem. Jsi-li tester, prohraješ se všemi.. Programováním i testováním se to snažím vyvrátit :-)
publikoval nový komentář

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li by bylo možné si udělat penetrační test výsledné webové stránky. Díky Horzinka

Po pravdě se mi nechce naklikávat celou prezentaci a ypadá to, že Vy už jste prezentaci vytvořil.

Dobrý den, zatím nevytvořil, použil jsem hotovou šablonu a změnil 1 obrázek..
Nemusíte naklikávat celou prezentaci, šablony obsahují již hotové vzorové stránky

Můžete zkusit co potřebujete. Výsledné stránky jsou statické v html.
Výkon a optimalizaci budeme řešit. A to jak frontendu, tak i výsledných stránek. Tam i tam vidíme dost možných míst pro optimalizaci.

Ještě jsem chtěl poděkovat z důkladný rozbor. Budeme se s tím s kolegy zabývat.

Categories