Nastavení acme-challenge pro Let’s Encrypt souboru k ověření domény

Vyřešeno193 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den

Prosím o radu, jak u vás správně na hostingu nastavit .htaaccess, aby byl akceptován dotaz do website, kde je umístěn soubor s názvem klíčem pro Let’s Encrypt.

http://defense-ops.com/.well-known/acme-challenge/key

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
19.50K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

takové ověření by mělo v pořádku projít. Ujistěte se že máte opravdu správně zadanou cestu a vytvořeny všechny složky a že samotný soubor má správnou koncovkou a obsah. Podstatné je soubor správně umístit dle umístění obsahu samotného webu defense-ops.com, tedy buď je nutné cestu vytvořit přímo z /www a nebo ve /www/domains/defense-ops.com pokud máte obsah tam. Také by mohla být na vině vlastní pravidla některého souboru .htaccess.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0
19.50K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

u webhostingu musíte mít aktivní příplatkovou službu podpory HTTPS a pak je možné certifikát vygenerovat přímo v detailu hostingu. Postup najdete na
HTTPS u webhostingu

Role: Podpora
publikoval nový komentář

Já mám však server pro který potřebuji certifikát ověřit někde jinde a jen potřebuji vytvořit soubor, díky kterému provedu ověření, že jsem vlastníkem domény. Bez toho nemohu ověřit certifikát v NGINX Proxy Manager. Nepotřebuji implementovat certifikát do mých webových stránek, ale jen se ověřit, že jsem vlastník.

Categories