Nastavení DNS pro WEDOS

Vyřešeno118 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, mám doménu na seznam.cz a potřebuji tam nastavit záznam DNS pro WEDOS. Povedlo se mi nastavit pouze záznam A s adresou WWW IPv4 z WEDOS administrace. Je to vše co je potřeba? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, do e-mailu Vám přišel e-mail o zřízení hostingu, v něm najdete adresy IPv4 a IPv6. Případně, pokud jste e-mail vymazal/a, najdete údaje v klientské zóně wedosu na adrese https://client.wedos.com , kde v horním menu najeďte myší na „hostingové služby“ a klikněte na „webhosting“. Ze seznamu pak vyberte požadovaný webhosting. V levé části webu (dole) pak najdete adresy IPv4 a IPv6. Stránku s adresami nezavírejte, případně si je někam poznamenejte, abyste s nimi mohl/a dále pracovat.

Nevím, jak vypadá nastavení DNS u Seznamu, každopádně nyní potřebujete upravit záznamy DNS a to aby vypadaly jako v následující tabulce:

Pokud si nevíte rady, udělejte snímek obrazovky (screenshot) a pošlete ho sem do odpovědi, poradíme Vám, jak to nastavit..

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Pokud čtete tuto zprávu, jsem na tomto webu dočasně neaktivní a nejsem tak schopen reagovat na případné doplňující dotazy k mým odpovědím na Vaše otázky. Opět k dispozici bych měl být nejpozději 20. října 2020.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories