Nastavení DNS pro WEDOS

Vyřešeno748 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, mám doménu na seznam.cz a potřebuji tam nastavit záznam DNS pro WEDOS. Povedlo se mi nastavit pouze záznam A s adresou WWW IPv4 z WEDOS administrace. Je to vše co je potřeba? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 24. 9. 2020
0

Dobrý den, do e-mailu Vám přišel e-mail o zřízení hostingu, v něm najdete adresy IPv4 a IPv6. Případně, pokud jste e-mail vymazal/a, najdete údaje v klientské zóně wedosu na adrese https://client.wedos.com , kde v horním menu najeďte myší na „hostingové služby“ a klikněte na „webhosting“. Ze seznamu pak vyberte požadovaný webhosting. V levé části webu (dole) pak najdete adresy IPv4 a IPv6. Stránku s adresami nezavírejte, případně si je někam poznamenejte, abyste s nimi mohl/a dále pracovat.

Nevím, jak vypadá nastavení DNS u Seznamu, každopádně nyní potřebujete upravit záznamy DNS a to aby vypadaly jako v následující tabulce:

Pokud si nevíte rady, udělejte snímek obrazovky (screenshot) a pošlete ho sem do odpovědi, poradíme Vám, jak to nastavit..

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 24. 9. 2020
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.