Nefunguje na stránkách slideshows

Vyřešeno237 zhlédnutíWebSiteslideshows WebSite
0

Dobrý den na webu: Granty, dotace – vše o dotacích a hodnocení dotačních agentur. (najdi-dotace-granty.cz) na úvodní stránce nefunguje slideshows.

Fungovalo to a nyní ne.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
DM290792 Vybral nejlepší odpověď 14. 4. 2022
0
RM130195 43.12K - WEDOS Internet, a.s. 5 Comments

Dobrý den,

v mém prohlížeči accordion slideshow funguje v pořádku, možná je jen problém v tom odkazu. Namísto kliknutí a přepnutí slidu se uživatel rovnou dostává na další stránku. Možná předělejte odkazy ve slidech tak, aby nebyly v tom hlavním nadpisu, ale až někde pod ním nebo v textu.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
MB313456 publikoval nový komentář 25. 4. 2022

Nezlobte se, ale ať klikám, jak klikám, tak to nefunguje, jediné co jde, tak je když se klikne na text na odkaz, ale že by se slide posunul, když se klikne na něj, tak to nejde, ať klikám nahoru, dolu, doprostřed….

Ano, to jsem měl na mysli. K přesunu mezi slidy je potřeba kliknout na text, ale protože v něm máte odkaz, rovnou se aplikuje odkaz.

To není pravda, koukněte se jak to funguje na další stránce a takto to fungovalo i na té úvodní.
Takto to funguje správně:https://najdi-dotace-granty.cz/hodnoceni-agentury.html – tady ať kliknu kamkoliv, tak se slide posune a tak to bylo dřív i na té úvodní stránce. Na mobilu to funguje, na PC Notebooku ne.

????? Mohu požádat o opravu, nefunguje to jak má, viz předešlý koment. děkuji.

Dobrý den,
na obou stránkách mi slideshow funguje shodně. Posouvá se automaticky nebo při kliknutí na šipku. V určité oblasti je aktivní odkaz, který zcela změní stránku. Jak se tedy má slideshow chovat při kliknutí na text?

Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.