Obrázek – wordpress

Vyřešeno113 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mám problém s nahraným obrázek v příspěvku. Při tvorbě příspěvku nebyly s nahráním obrázku problémy, ale na webovce vidět není. Nevíte čím by to mohlo být?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
1
23.85K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

zkontrolujte si, zda máte vytvořené všechny složky, které zde mají být, viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/zakladni-informace-webhosting/adresarova-struktura-webhostingu/

Nezapomeňte si obnovit htaccess dle odpovědi na https://help.wedos.cz/otazka/jak-obnovim-vychozi-htaccess/222/answer/430/

na stejném místě obnovte i souborová práva.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

Zkontrolujte si také, že se Vám nekešuje obsah v session nebo tmp , případně obsah složek promažte.

0

Dobrý den, jde o novou instalaci. Adresa je jamesoncandles.cz. Při stahování aplikace wordpress jsem měla problémy a bylo potřeba smazat ftp adresář, ale bohužel jsem omylem smazal i ty, které neměly být smazány, tak se bojím, že by to mohlo být tím. 🙁 Děkuji za jakoukoli radu. Hezký den.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den,

jaký používáte CMS? Předtím to běželo v pořádku nebo jde o novou instalaci? Prováděl jste nějaké změny? Jaká je adresa webu?

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář

Pardon, přehlédl jsem název vlákna.. Je mi jasné, že používáte WordPress, mohl bych Vás ještě poprosit o zodpovězení mých dalších otázek?

Kategorie