Odcizení webu

Vyřešeno244 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

dnes jsem se po delší době rozhodla upravit můj web a protože jsem neustálý začátečník, chtěla jsem začít odznovu a lépe. Našla jsem plugin, který měl resetovat celý wordpress do původního nastavení – Advanced WordPress Reset. Po resetování se ale nemohu do svého účtu přihlásit s tím, že uvedená e-mailová adresa je neplatná, což není možné.. Když se nyní na svůj web podívám obsahuje texty, které jsem rozhodně nepsala já.

Prosím, dá se s tím něco ještě dělat? Předplatné domény by mi mělo vypršet na začátku března, web byl prázdný, takže to tolik nebolí. Přesto bych ho ale měla ráda zpátky a využila k původním účelům..

Děkuji za případnou pomoc a radu

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 15. 2. 2023
0
95.55K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud chcete začít znovu, doporučuji zkrátka současný WordPress smazat a nainstalovat nový. Pokud používáte webhosting NoLimit nebo Extra, můžete použít instalátor aplikací podle tohoto návodu (ale ke smazání současné verze pořád musíte jít na FTP podle tohoto návodu a smazat soubory a složky současné instalace; pravděpodobně stačí smazat složku s názvem Vašeho webu v adresáři www/domains). V případě LowCostu můžete WordPress nainstalovat manuálně podle tohoto návodu.

Odvirování WordPressu může být hlavně pro začátečníka poměrně náročné, ale máme na něj komunitní návod na tomto odkazu.

Nakonec by se Vám mohl hodit tento návod na zabezpečení WordPressu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 15. 2. 2023