Pomoc s hostingem + pluginem

Vyřešeno441 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, mám eshop na woocommerce platformě a používám k tomu Váš hosting no limit extra, nicméně mám menší problém s jedním pluginem, když ho nainstaluju někde jinde, např. na fakahedě, kde mám free webhosting, který je oproti tomu Vašemu naprostý shit, tak plugin funguje dokonale, když ho však nainstaluju na ten můj hosting na wedosu, tak mi to značně zpomalí administraci atd, prakticky všechno.

Čím by to mohlo být? Jsou nějaká omezení apod. která by to mohla způsobovat? Dokázal by mi s tím někdo pomoc? Jedná se o klíčový plugin, který mi synchronizuje ceny podle dodavatele apod.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Těžko říct, ale zkuste nejnovější verzi PHP (7.4) pro WordPress, kouknut na konflikty s ostatním pluginem atd… Koukněte např. zde na článek přímo od Woocommerce.
https://woocommerce.com/posts/woocommerce-site-slow-fixes/

0

Asi bude potřeba koupit VPS. Na oficiálním webu píšou, že je potřeba mít funkci exec(), která je na shared hostingu zakázaná.

https://codeswholesale.com/blog/4-steps-to-install-the-codeswholesale-plugin-for-woocommerce/

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď

Nejde mi o importy, ty jsou stejně vyplé, ale i když nebyly tak to šlo i bez exec, dřív ale to už je tak rok zpět mi tu ten plugin normálně fungoval, má podporu i bez exec, ale problém je, že cokoliv udělám, třeba jen uložím nastavení v tom pluginu a hodí mi to too many redirects, na jiném webu mi to jde vpohodě, stejný pl.

0

Tvůrce pluginu jsem již kontaktoval, ale právě problém je v tom, že většině lidí, i mně když to zkusím na jiném webu ten plugin jde, ale tady na tom webu nejde, respektive, aktivuje se, ale když chci něco nastavit v nastavení a uložím to, hodí to too many redirects apod.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Jestli to pomůže, toto je link, na kterém vždy ztroskotám po pokusu o uložení nastavení pluginu:

https://waresoft.eu/wp-login.php?redirect_to=https%3A%2F%2Fwaresoft.eu%2Fdomains%2Fwaresoft.eu%2Fwp-admin%2Fadmin.php%3Fpage%3Dcws-bojett-settings&reauth=1
Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Případně, jak udělat, aby ten plugin po nastavení nevyhodil

Tato stránka nefunguje
Web waresoft.eu vás přesměroval příliš mnohokrát.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

edit: V tom je právě ten rozdíl, že když stejný plugin nainstaluju na jiném webu tak funguje, ale tady mi to hází too many redirects když chci uložit nastavení, nevím v čem může být chyba nebo problém

Dobrý den,
nemáte nastavené přesměrování na https v htaccess, či jinde?
Pokud ano, zkuste toto přesměrování odebrat, zda se problém bude vyskytovat také.

Asi ano, ale zkusil jsem smazat wordpresový htaccess, aby se tím obnovil ale nepomohlo to, u toho wedosového mám defaultní nastavení beze změny.

0

Vím, že by byla lepší VPS ale nedokážu to asi sám zprovoznit, exec() byla dříve nutná pro ten plugin, ale již není, funguje normálně i bez, problém je v tom, že jakmile prostě nastavím daný plugin, dám uložit, tak mi to dlouho načítá a hodí mi to ERR_TOO_MANY_REDIRECTS a když ten úplně stejný plugin použiju na jiném webu, tak mi funguje normálně čistě, proto si právě myslím, že mám třeba něco jinak nastavené atd…

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

objevil jsem tu pár upozornění:

Notice	Undefined index: importstart	1	-
wp-content/plugins/codeswholesale-woocommerce-patch-master/codeswholesale-patch.php:1185
wp-settings.php
wp-settings.php:388

toto se mi tu párkrát opakuje

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Tak jsem tam dal 7.4 a kouknul jsem na to co posílal JH286129

nicméně, bohužel, myslím si, že problémy stále přetrvávají.

Používám cloudflare, cashing plugin a šablonu mám twenty twenty přímo od wordpressu co je.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Categories