Přepsaní vlastního webu na šablonu wordpress

475 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

měl jsem zde otázku ohledně instalace wordpressu přes webhosting.

Bohužel se mi můj vlastní web změnil na šablonu wordpressu a když se snažím nahrát přes FTP svůj vlastni web znova (protože stránky musí jet!), tak

se tam stále zobrazuje šablona wordpressu.

Potřebuji rychlou radu, jak vrátit zpět vlastní web a popřípadě, jak nainstalovat wordpress bez přepsaní webu na její šablonu.

Děkuji moc za rychlou odpověd a pěkný zbytek dne.

MM

Role: Zákazník
MB313456 Odpověděl na otázku 6. 6. 2022
0
95.55K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Výchozí .htaccess potom upřednostní web v této složce před tím ve složce www“  znamená, že se bude zobrazovat WordPress místo současného webu. Chcete-li toto chování zrušit, můžete dočasně smazat výchozí .htaccess, nebo v něm smazat/zakomentovat pravidla pro vnitřní směrování webhostingu. Nový můžete kdykoli obnovit tlačítkem v administraci. Všechny potřebné informace najdete v článku pod odkazem na začátku citované věty.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 6. 6. 2022
0
95.55K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

je-li Váš problém takto konkrétní, doporučuji kontaktovat zákaznickou podporu přes formulář. Uveďte název webhostingu a podrobný popis problému, včetně kroků, které k němu vedly. Dále aktivujte dočasný FTP přístup pro podporu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 6. 6. 2022
0

Tak již opraveno.

Každopádně tohle byla odpověď na minulou otázku.(

Přepíše se vlastní web po instalaci wordpressu?

Obsah:
Dobrý den, pokud používáte náš instalátor aplikací, ten založí novou složku ve www/domains a nainstaluje WordPress tam. Výchozí .htaccess potom upřednostní web v této složce před tím ve složce www. Pokud taková složka existuje, instalátor do ní instalovat odmítne, dokud uživatel složku nevyprázdní. WordPress v tomto případě tedy současný web prakticky přepsat nemůže. Pokud istalujete WordPress ručně, může k přepsání dojít, stejně jako při jakékoli jiné práci se soubory.

Odkaz:
https://help.wedos.cz/otazka/prepise-se-vlastni-web-po-instalaci-wordpressu/77999/answer/78008/
).

Nainstaloval jsem wordpress přes „instalátor aplikací“ a web se mi okamžitě přepsal. Potřeboval bych radu, jak k tomu nedojít, potřeboval bych si to tvořit bez publikace, aby stránky stále jely. To jak to tam naimportuju si už pohledám.

Potřebuji jen vědět, jak to udělat správně.

Pěkný den, Matěj Murgaš

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 6. 6. 2022