Přímý odkaz na videosoubor z Wedos CD

Vyřešeno481 zhlédnutíWEDOS Cloud
0

Dobrý večer,

rád bych vložil přes iframe na web video, které je uložené ve Wedos CD. Jelikož se při přehrávání v rozhraní Wedos CD video přehrává ve standardním HTML5 přehrávačovém rozhraní, zkusil jsem z něj zkopírovat adresu na video soubor. Pokud jsem ale tuto adresu vložil do scr video.js přehrávače, na kterém jsem tento problém zkoušel, video se nepřehraje, jelikož adresa nesměřuje přímo na soubor. Víte někdo jak získat odkaz přímo na videosoubor nebo nějaký jiný způsob jak video uložené na Wedos CD „vložit“ na externí web?

Zkoušel jsem hledat i na fórech NextCloudu ale řešení které bych potřeboval jsem nenašel. :/

Předem děkuji za pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
30.04K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

ukládat takové soubory na WEDOS CD určitě můžete, nabízet je ke stažení přes http také můžete, ale nebude tam fungovat streamování. Není to primárně streamovací služba. Uvnitř rozhraní služby je jednoduchý přehrávač, ale jinak byste pro tento případ musel mít nějaký vlastní streamovací software, který by jen načetl video ze vzdáleného úložiště.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobré dopoledne, webhosting mi v tomhle ohledu neposlouží, jelikož je v podmínkách definováno, že nesmí být používán jako CDN pro jiné externí služby/weby. V chatové podpoře Wedosu mi ale potvrdili, že k tomuto využití může sloužit Wedos CD.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Cloud disk je štandartne privátna služba, preto nie sú súbory vidieť von. Ak chcete súbor ponúkať aj ostatným pomocou HTML, je treba ho uložiť na webhosting.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Odpověděl na otázku

Kategorie