Příšerně těžkopádný Wedos Website, špatné zobrazení, rozbité náhledy, chybí upload fotek

128 zhlédnutíWebSiteWEDOS WebSite
0

Dobrý den, pracuji s Wedos Website poprvé. V domnění, že budou mnohem lepší než Webnode (mají i lepší cenovou nabídku) jsem zvolila tuto platformu. Pomocí Wedos Website se snažím už druhý den dát dohromady stránek, leč marně. Zaprvé, nevidím správně ani celé okno, pravou stranu evidentně vidím ukousnutou, za ozubeným kolečkem vidím náznak nějakého dalšího tlačítku, ale nevidím jej celé. Postrádám například tlačítko zpět (vrátit poslední akci), duplikovat blok (mohu jej jen posouvat). Velmi často se stane, že místo posunutí bloku tento blok zmizí kamsi na pozadí – vím, že je za jiným blokem, protože z něj vidím tak horní milimetr. Správně nefunguje ani náhled (místo fotky headeru vidím solid barvu, kterou jsem ani nezvolila, v blogu se mi nadpis a navigační lištq zobrazují na dně stránky místo navrchu 😀 ). V neposlední řadě jsem nikde nenašla galerii pro hromadný upload fotek pro web – nemyslí si wedos, že budu nahrávat jednu po druhé do předpřipravených šablon, že ne?

Webnode je strašná prasárna, ale boha jeho, tolik hodin kvůli dvěma stránkám, které ani nefungují správně, to je snad žert. Mám placený balíček a uvažuji, že i přes vynaložené peníze opět uteču jinam.

A.

Role: Zákazník
MB313456 Odpověděl na otázku 22. 5. 2023
-1
50.74K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

se současným WebSite evidujeme problémy, které jsou ale odlišné od těch, které popisujete. Pracujeme na úplně novém řešení, bohužel ale nevím ani přibližně, kdy bude připravené k nasazení na produkci. (opraveno)

Poprosil bych Vás o zaslání snímků obrazovky chyb, abychom je mohli snáz dohledat a v rámci možností opravit.

Máte-li službu méně než 7 dní, můžete ji vypovědět a nechat si vrátit peníze. Máte-li službu více než 7 dní, doporučil bych zkusit přejít na Webhosting a na něj nainstalovat WordPress, který nyní (verze 5.9 a vyšší) také obsahuje blokový editor webu. Poměrnou část prostředků zbývajících na službě WebSite si pak můžete nechat převést na tento webhosting.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Edited answer 22. 5. 2023
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.