Příšerně těžkopádný Wedos Website, špatné zobrazení, rozbité náhledy, chybí upload fotek

112 zhlédnutíWebSiteWEDOS WebSite
0

Dobrý den, pracuji s Wedos Website poprvé. V domnění, že budou mnohem lepší než Webnode (mají i lepší cenovou nabídku) jsem zvolila tuto platformu. Pomocí Wedos Website se snažím už druhý den dát dohromady stránek, leč marně. Zaprvé, nevidím správně ani celé okno, pravou stranu evidentně vidím ukousnutou, za ozubeným kolečkem vidím náznak nějakého dalšího tlačítku, ale nevidím jej celé. Postrádám například tlačítko zpět (vrátit poslední akci), duplikovat blok (mohu jej jen posouvat). Velmi často se stane, že místo posunutí bloku tento blok zmizí kamsi na pozadí – vím, že je za jiným blokem, protože z něj vidím tak horní milimetr. Správně nefunguje ani náhled (místo fotky headeru vidím solid barvu, kterou jsem ani nezvolila, v blogu se mi nadpis a navigační lištq zobrazují na dně stránky místo navrchu 😀 ). V neposlední řadě jsem nikde nenašla galerii pro hromadný upload fotek pro web – nemyslí si wedos, že budu nahrávat jednu po druhé do předpřipravených šablon, že ne?

Webnode je strašná prasárna, ale boha jeho, tolik hodin kvůli dvěma stránkám, které ani nefungují správně, to je snad žert. Mám placený balíček a uvažuji, že i přes vynaložené peníze opět uteču jinam.

A.

Role: Zákazník
MB313456 Odpověděl na otázku 22. 5. 2023
0
50.08K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Ohledně zkušební doby Vám odpovím na e-mail.

WordPress je redakční systém, který je jako takový zdarma, vyzkoušet jej můžete zdarma například na wordpress.com. Pokud Vám bude vyhovovat, můžete si ještě zítra nechat vrátit peníze a zůstat tam, případně jej nainstalovat na webhosting u nás, pokud Vám přestane stačit místo, výkon, či jiné parametry.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 22. 5. 2023
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.