Přístup do webové správy, přidání osoby

Vyřešeno566 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den, jak můžeme menežovat přidávání dalšího člověka do webové správy, aby měl svůj vlastní login pod naší firmou? Zadal jsem nyní další kontakt na Roman Košnar, ale žádná informace ani login mu do e-mailu nepřišly. Zadal jsem ho do adresáře kontaktů, ale netuším, jestli je to správně a v nápovědě jsem k tomuto tématu nic nenašel. Potřebujeme řídit přístupy, aby bylo možné v případě odchodu zaměstnance z naší firmy, mu ukončit přístup do systému.

Děkuji za informaci a pěkný den

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

obávám se, že to nebude tak jednoduché. Píšete na fórum hostingové firmy, ta ale nespravuje Vaše webové stránky a tak nastavení v jejich administraci nebude na Vašich stránkách nic měnit.

Můžeme se ale podívat na to, co s webem potřebujete. Nevím, co máte za systém, no nejčastější je wordpress. Ve WP se nastaví se v položce uživatelé se vytvoří nový uživatel a nastaví se mu úroveň práv (adminstrátor může vše). Danému uživateli se pak pošle z webu email s jeho heslem a stránkou na přihlášení. Víc Vám bohužel s těmito informacemi nejsem schopen pomoct.

Role: Zákazník+ Web: https://c-net.cz Vizitka: Nepomohla Vám odpověď, nebo potřebujete i tak poradit/pomoct? Jsem student na VUT a občas podnikám v IT. Ozvěte se mi na kontakt@c-net.cz a vždy se nějak domluvíme. Jinak se rád věnuji sítím, zvukařině nebo čemukoliv spojenému s technikou. :)
Vybral nejlepší odpověď
0
3.68K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

To lze provést pomocí oprávněného uživatele:

Oprávnění uživatelé

Stačí když si vytvoří vlastní účet a tomu pak můžete povolit přístup k určitým službám daného zákaznického účtu.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

já myslím samozřejmě ve vašem systému „client.wedos.com“

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie