Webhosting – pracovni prostředí WordPress

63 zhlédnutíWebhostingwordpress
0

Dobrý den,

Prozatím máme starý web nasměrovaný na původní webhost mimo wedos. Objednali jsme webhost u vás a rádi bychom spustili wordpress, abychom mohli začít budovat nový web. Jenže pokud nenasměruji DNS záznamy na váš webhost, nemohu naistalovat wordpress. Prosím o radu, jak nechat běžet původní web a mezi tím tvořit obsah ve wordpress ( 3 lidé současně a vzáleně ) a až bude připraven, poté klasicky změnit DNS. Děkuji

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

můžete vyzkoušet instalaci z vlastního balíčku. V FTP zvolte adresář www\domains\doména.cz (i s koncovkou .cz). K webu se můžete dostat i bez nasměrování DNS přes interní adresu (najdete v administraci v detailu Vašeho webhostingu). Interní URL směřuje do adresáře www, k tomu abyste se dostal k WordPressu na FTP za interní adresu přidejte /domains/doména.cz (i s koncovkou .cz).

Další možností je testovat web na subdoméně (např. test.doména.cz) – v takovém případě nahrajte WordPress do adresáře www\domains\test.doména.cz. V DNS vytvořte záznam subdomény nasměrovaný na webhosting.

Až budete připraven web převést na výslednou doménu, změňte bázovou adresu na doména.cz.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku

Kategorie