WEDOS WebSite je již v provozu. Vyzkoušejte ho ještě dnes!

Doporučené5.84K zhlédnutíWEDOS Internet a.s.wedos WEDOS WebSite
0

Služba je již od 21.1.2021 v provozu a můžete si ji objednat! Aktuálně probíhá závěrečné veřejné testování. Službu můžete objednat, ale několik prvních dní (do 15.2. 2021) je bez záruky a garancí.

Objednat zde

JL170741 Odpověděl na otázku 5. 12. 2022

Prosím vás co to máte za textový editor Website?
Když zadám text v češtině v ženském rodě (jsem žena) a uložím tak mi to text hodí do mužského rodu a ještě mi příšerně zpitvoří text a když to opravím tak si to vede svou a zase mi to hodí do stejného patvaru jako před tím. Ráda bych na této stránce prodávala svoji knížku, ale text ve stylu „Massa Bob neklouzat“ asi nebude to pravé. Šlo by s tím něco udělat prosím?

Dobrý den,

založte na to prosím samostatné vlákno a ideálně prosím o přiložení obrázků, nejsem si jistý že je něčeho takového textový editor schopný.

0

Dobrý den,

objevil jsem možnost wedos website, Rád bych vybudoval několik webů, ale všechny prodávají digitální zboží (např. ebook). Mám tedy několik otázek k funkci eshopu:

1. Lze prodej automatizovat, nebo přijde vždy pouze objednávka v rámci formuláře, kterou pak musím zpracovat?

2. Lze integrovat platební brány / platbu kartou?

To je vlastně vše. Pro tuto chvíli se mi wedos website nejeví jako vhodná varianta, protože to vypadá, že přesně tyto funkce nejsou k dispozici. Je tomu tak? Díky

Role: Zákazník
MB313456 publikoval nový komentář 5. 12. 2022

Dobrý den, je to přesně tak jak píšete, automatizace obchodů ani platební brány nejsou v Website integrované, a jejich nasazení v dohledné době ani nepřipravujeme.

Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.