WordPress: nelze vytvořit či upravit stránku

Vyřešeno460 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý večer,

při úpravách webu www.kzapujceni.cz (platí i pro web www.cukrarnazumrik.cz) přes WordPress mi nelze vytvořit novou stránku, ani upravit stávájící, při kliknutí na tlačítko „Upravit“ nebo „Vytvořit“ se objeví pouze bílá prázdná stránka. Nevím, jak dlouho toto nefunguje, nějakou dobu jsem stránky neupravovala. Zjistila jsem až nyní, že nefunguje. Přes „Rychlé úpravy“ funguje, zkoušela jsem upravit název, ale neupravím tam ostatní, co potřebuji. Například vytváření nových produktů i jejich úprava (na www.kzapujceni.cz) funguje bez problémů.

Zkoušela jsem najít nějaké řešení přes vyhledávač, jediné, co se mi podařilo najít je, že mám aktualizovat PHP. To jsem udělala, ale asi to tím nebude, stále nefunguje. Aktualizaci PHP jsem prováděla u obou webů také asi 1 až 2 týdny zpátky (ale nejsem si jistá, zda správně).

Prosím o radu, jak dále postupovat, aby bylo možné stránky upravovat i vytvářet.

Děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 17. 5. 2023
0

Dobrý den,

u obou webů jsem WordPress aktualizovala cca začátkem měsíce na verzi 6.2, tehdy jsem aktualizovala i PHP. Dnes tam skočila nová aktualizace WordPress 6.2.1, teď jsem ji provedla a stránky již lze upravovat i vytvářet. Problém je tedy vyřešen.

Děkuji Vám za rady a přeji hezký zbytek dne.

PZ

Role: Zákazník
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 17. 5. 2023
0
90.21K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

máte kromě PHP aktualizovaný i samotný WordPress?

Pokud WordPress zobrazuje bílou stránku, jde o jev zvaný Bílá smrt a návod na její řešení máme zde. Ve Vašem případě sice vypadává jenom jedna část namísto celého webu, ale přesto bych doporučil problém zkusit řešit podle návodu.

Pokud žádný z postupů v návodu nezabere, zřiďte dočasný FTP přístup pro podporu podle tohoto návodu a dejte vědět, podíváme se na to.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 17. 5. 2023
0

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Myslím si, že ne, ale nejsem si jistá. Když jsem se včera přihlašovala, byly tam 3 položky, ale jaké si nevybavuji. Nyní se nemohu přihlásit, hlásí mi to chybu, zkoušela jsem několikrát. Včera fungovalo přihlášení bez problémů. Printscreen chyby zasílám.

S pozdravem

Petra Zumrová

Role: Zákazník
JP328023 Změnil status na publikováno 14. 5. 2023
0
43.59K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

máte na FTP správně adresářovou strukturu https://kb.wedos.com/cs/webhosting/zakladni-informace-webhosting/adresarova-struktura-webhostingu/ ?

Máte ve složce /www náš výchozí soubor .htaccess https://kb.wedos.com/cs/webhosting/htaccess/htaccess-na-webhostingu/ ?

Role: Podpora
TJ285257 Odpověděl na otázku 13. 5. 2023