zamítnut přístup k webu + wordpress

Vyřešeno362 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mám následující problém. Na svém webhostingu volnohradsky.cz provozuji www stránky psané v html. Kvůli zamýšlené změně obsahu i redakčního systému jsem nainstaloval wordpress (do adresáře domains). Následně se stalo, že přestal fungovat původní web (You don’t have permission to access /domains/volnohradsky.cz/ on this server.). WordPress šel spustit pouze do úvodní strany a při spuštění adminstrace (wp-admin) to napsalo opět chybu a nic se nespustilo. Svůj původní web půstím z aliasu www.imploze.cz. ,ale ne z www.volnohradsky.cz. Pročítal jsem Vaši znalostní databázi a zkoušel všelicos – obnovení htacces, opravení přístupu. Nakonec jsem odinstaloval celý wordpress a znovu obnovil htacces a stále nic… Potřeboval bych tedy radu,co s tím. Ideálně bych potřeboval, aby se na www.volnohradsky.cz spustil původní web v html,ale někde byl nahraný už worpress a já mohl připravovat nové stránky ve wordpressu. Až budou hotové, tak chci,aby se zobrazovaly ty worpressácké po najetí na www.volnohradsky.cz. Můžete mi prosím poradit jak na to? Případně jako vytvořit adresářovou strukturu na www,aby to vše fungovalo (jestli například nechat wordpress a html stránky v rozdílných dresářích v Domains, nebo jeden z nich dát do Subdomains (zatím jsou html stránky přímo v kořenu www). Moc děkuji!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
PK265670 34.45K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud je obnoven výchozí soubor .htaccess, zachována adresářová struktura a opravena souborová práva webhostingu, pak chyba 403 zpravidla nasvědčuje tomu, že v umístění na FTP chybí obsah webu, tedy hlavně soubor index popř. specifické nastavení směrování skrze vlastní soubor .htaccess přímo ve složce instalace konkrétního webu.

Aliasy a doména webhostingu ve výchozím stavu směřují na obsah uložený přímo ve /www pokud tedy neexistuje vlastní složka ve /www/domains

Weby tedy instalujte ideálně do /www/domains/domena.tld, případně můžete snadno zakládat i nové subdomény vytvořením příslušných složek např. /www/domains/neco.domena.tld, kdy mohou weby koexistovat a nijak se neovlivní.

Veškeré subdomény, pro které nebyla vytvořena složka s obsahem pak také ve výchozím stavu směřují na obsah uložený přímo ve /www

Alias imploze.cz s největší pravděpodobností načítá data právě z /www/domains/imploze.cz

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie