Zhroucení webu po instalaci šablony do WP

Vyřešeno304 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, potřeboval bych od Vás poradit. Na svůj web na WordPressu jsem si nainstaloval šablonu Mioweb 3.0. Následně se mi celý web zhroutil a chybové hlášení uvádělo něco o nedostatečné paměti. Nechal jsem si web obnovit do původního stavu, ale protože nevím, v čem přesně byla chyba a nevědí to ani na podpoře Miowebu, obracím se na Vás s prosbou, zda mi v tomto můžete nějak poradit. Obávám se, že když šablonu nahraji na web znovu, situace se bude opakovat. Děkuji předem za pomoc. Martin Thorovský

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, odpověděl jste si sám. „…nedostatečné paměti…“ Chybí vám memory_limit, ten jde upgradnout vylepšením na extra.

Vybral nejlepší odpověď
0

Dobře, děkuji. Ještě mám poslední otázku – jak mohu provést zálohu svého webu? Potřebuji ji pro případ, že by mi při instalaci nové šablony web zase spadl.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář
0

Dobrý den, aha, podle specifikací Mioweb šablony je PHP memory limit 128 MB a u vás mám 256 MB, je to tak? Nemůže být problém tedy v něčem jiném?

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den, Memory_Limit je skutečně 256 MB. Můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma příplatkovou službu Extra, zda pomůže a následně ji do 7 dní v administraci deaktivovat a tím bude faktura zrušena. https://client.wedos.com/webhosting/webhost-ext-detail.php?id=69580&k=extra

Kategorie