změna registrátora a kontaktu u CZ domeny

Vyřešeno1.56K zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

Pokouším se o přeregistraci kontaktu a změnu majitele u domény beviro.cz … jako majitel je náš firemní kontakt P2D2, jako kontaktní admin je: SB:HOSTINGLINE001
Bohužel mi nejde přeregistrovat kontakt P2D2 pod nového registrátora Wedos. Nejspíše se při převodu domény zapomněl přepsat administrativní kontakt od přechozího registrátora. Rád bych změnil kontakt i majitele domény na: WEDOS-2BV-315500.

Můžete mi prosím toto přenastavit? Nechci, aby v rámci domény byla spojitost na předchozího registrátora a zároveň chci doménu přesunout pod nový kontakt, registrovaný u vás. Přes uživatelskou administraci mi to změnit nešlo a přijde mi hloupé když budu sám sobě podepisovat a ověřovat dokument o změně majitele domény.

https://www.nic.cz/whois/domain/beviro.cz/

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ246155 Vybral nejlepší odpověď 29. 9. 2019
0
9.39K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

problém je v tom, že současný kontakt, Ve Vašem případě P2D2, ale platí to i pro všechny ostatní kontakty, je ve správě mojeID. Takový kontakt není možné k nám přeregistrovat, a tak není možnost jak si ověřit jeho autorizační heslo a tím pádem změna majitele pomocí e-mail a sms není možná. Jediným řešením je skutečně změna pomocí úředně ověřeného podpisu. Detailní informace pak v naší znalostní bázi – Změna majitele CZ domény.

Role: Podpora Web: https://www.wedos.cz Vizitka: Obchodní a Fakturační oddělení.
JŠ246155 Vybral nejlepší odpověď 29. 9. 2019