Fatal error : Maximum execution time of 90 seconds
Dobrý den,
potýkám se s problémem instalace pluginu virtuemart na redakční systém Joomla. Instalace se nezdaří a je hlášena chybová hláška:
Fatal error : Maximum execution time of 90 seconds exceeded in /www/libraries/vendor/joomla/archive/src/Zip.php on line 301
Dle informacích co jsem si našel na internetu by mělo být příčinou nastavení mysql, respektive v omezení velikosti nahrávaných souborů na cca 30MB, je něco takového možné? Pokud ano, bylo by možné tento limit zvýšit alespoň pro potřeby instalace? Případně nevíte v čem jiném by mohl být problém?
4 Odpověď
Dobrý den,
Konfiguraci PHP si lze změnit v detailech webhostingu v uživatelské administraci.
Pro instalaci a obecné navýšení můžete navýšit na NoLimit Extra v příplatkových službách. Pokud rozšíření do 7 dní deaktivujete, rozšíření nebude účtováno.
Žádné další individuální nastavení z naší strany, bohužel, neprovádíme.
Dobrý den, mnohokrát děkuji za informaci. Přešel jsme do nabídky služeb a tam jsem se dočetl, že už hosting NoLimit má upload 128MB (předpokládám, že NoLimit mám teď). To by mělo asi stačit když instalační zip má 18,9MB. Problém asi bude jinde, nevíte v jakém nastavení by mohl být problém?
Děkuji
Ryšavý
Dobrý den, tak se mi problém podařilo vyřešit, ale nastal další a to s hláškou při instalaci „Bad Gateway“. Dle všeho by to mohlo být špatným opravněním ke složkám. Používám k přístupu Total CMD. Jde nějak jednoduše nastavit pro složky 777 tak, aby to bylo propsáno i do všech podsložek?
Mnohokrát děkuji