500: internal server error

Vyřešeno276 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,
mám problém s přihlášením do aplikace na webu: http://test.lishaak.cz/. Po stisknutí na login se to má připojit na DB a přihlásit se. Problém je v tom, že to zobrazuje chybu 500. Jen říkám, že já s webem dlouho nic nedělal a prostě se to pokazilo samo. Zkontroloval jsem několikrát přístupy do DB apod, dokonce celou promazal a znova importoval. Nepíše to bohužel ani nějakou chybu, errorlog taky nic, tak kde to mám hledat, když se to pokazí zničehonic?
Prosím o radu, děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
1
22.13K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

zkuste prověřit řešení zmíněné v Chyba 500 – Internal Server Error. Je možné, že došlo k aktualizaci aplikace? Prověřte tedy hlavně i soubor .htaccess ve složce /www popř. přímo ve složce webu, pokud se zde soubor nachází.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Vyřešil jsem to tak, že jsem všechny své subdomény hodil do jiné složky a pak jsem si je tam po jednom vytahoval. Problém byl někde v tom. Avšak neměl jsem je stejně přejmenované apod. tak stejně nevím s čím to bylo přímo zapříčeněné.

Ne, aplikaci jsem neaktualizoval. Abych to lépe osvětlil. Nahrával jsem na web soubory přímo přes PhpStorm, šlo to třeba pětkrát, ale pak jsem to chtěl nahrát znovu a už to nešlo. Zkusil jsem tedy spojení přes total commander, jestli to jde tam a nešlo, tak jsem zkusil připojení přes VAŠE WebfFTP, kde vše funguje v pořádku. Čili problém je někde jinde, v žádném .htaccessu, to nemá s FTP připojením nic společného a také jsem s .htaccess souborem nic nedělal.

Kategorie