Aktivita webu

70 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den. Vyskytl se mi problém v tom, že nemohu nalézt svou webovou stránku. doména je aktivní, webhosting také. Přes wordpress vytvářím webovou stránku, kdy její vzhled mi wordpress ukazuje nicméně při napsání adresy webové stránky www.grattransport.cz mi prohlížeč nic nenajde, vyhledávač google také ne. Jako by stránka nebo doména vůbec neexistoval. můžete mi poradit v čem je problém.Jako přílohu vám zde vložím scan testu.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku

Dobrý den,
na mé straně se web v pořádku zobrazuje, v DNS také problém nevidím. Co se Vám konkrétně v prohlížeči zobrazuje? Otestujte web ideálně i z jiného prohlížeče/sítě.
Pro rychlejší indexaci na google postupujte dle
https://support.google.com/webmasters/answer/6065812?hl=cs

0

Dobrý den, dle CZ.NIC jste si doménu zaregistroval teprve před několika dny. To znamená, že si Vašeho webu vyhledávače ještě nevšimly. Než se stránky ve vyhledávání objeví, to může ještě nějaký čas trvat, ale můžete to urychllit, když zadáte adresu Vašeho webu do Google Search Console a do databáze u Seznamu. Google a Seznam osloví v Česku nejvíce lidí. Samozřejmě můžete stránku přidávat i do dalších vyhledávačů, ale postupem času se tam Vaše stránky s největší pravděpodobností stejně objeví. Po zadání internetové adresy do prohlížeče se mi objeví stránky bez jakéhokoliv problému. Pro lepší řazení ve výsledcích vyhledávání bych Vám doporučil udělat na webu SEO optimalizaci (pokud ji ještě nemáte).

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Categories