aktualizace souboru na mem webu

Vyřešeno293 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

na své stránce / webu www.krutol.cz, který mám jakožto webhosting u Vás, si občas dělám běžné aktualizace obsahu (mých webovek) sám.

Nyní po delším čase jsem zkoušel použít jako obvykle v minulosti Internet Explorer, přihlásil se přes ftp a chtěl si to pomocí Alt, Zobrazit, atd. a pak Otevřít FTP server v Průzkumníku souborů. Jenže to mi nefunguje. Fungovalo běžné copy / paste (ctrl c a ctrl v).  Nešlo to tímhle způsobem vůbec, a tak jsem svoje nové soubory nakonec nahrál přes přihlášení do podpory Wedosu a přes vaše rozhraní „webftp“ – nějak se mi to podařilo. Ale nejsem na to zvyklý.

Můj dotaz je, zda Otevřít FTP server v Průzkumníku souborů (s ftp přes Internet Explorer) už nelze vůbec, nebo jsem někde neprávně postupoval?

Díky a zdravím,

Vladimír Krůta

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
30.03K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

my FTP klienty neomezujeme, můžete použít jakýkoli, který splňuje platné standardy. Vzhledem k tomu, že Internet Explorer je dávno zastaralý a nepodporovaný software, tak bych se obával o splnění standardů na straně tohoto prohlížeče. Nicméně věřím, že i tak bude spojení prostým FTP protokolem možné.

Případně použijte nějakého modernějšího FTP klienta, dobré zkušenosti mám třeba s Filezillou. https://kb.wedos.com/cs/webhosting/ftp-klient-filezilla

Konkrétnější radu byste možná dostal s uvedením chybové hlášky, kterou vidíte při neúspěšném připojení.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď

Kategorie