Aktualizace WordPressu

Vyřešeno514 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, chtěl jsem provést aktualizaci WordPress přes zákaznickou administraci – webhosting a přes ikonu wordpress zadat novou verzi. Postupoval jsem podle instrukcí a nelze mi nic měnit – při nové instalaci se zobrazuje jen hláška:

  • Cílový adresář /www/domains/muzinacestach.eu není prázdný. Nejdříve prosím tento adresář odstraňte přes FTP. Následně spusťte instalaci.

nelze aktualizovat vzhled šablony webu, nelze přidat články apod.  Webové stránky však fungují : https://muzinacestach.eu/

Jak mám postupovat aby se nic nesmazalo a mohl fungovat jak jsem byl zvyklí ?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 24. 8. 2022
0
67.46K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

postup, který popisujete, slouží k nové instalaci WordPressu, nikoli aktualizaci. Zkuste systém aktualizovat přímo z administrace WordPressu, například podle externího návodu od wplama.cz.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 publikoval nový komentář 2. 8. 2022

Tak v tom případě jsem asi něco udělal špatně. Uvodní stránka webu a nejnovější článek se zobrazuje . Ostatní hlásí pouze chybu : Během připojování k databázovému serveru došlo k chybě. Je možnost to napravit ? Nebo vrátit zpět do původního nastavení ? Moc se v tom nevyznám a chtěl jsem spustit wordpress full site editing ab to fungovalo jednoduše pomocí bloků jako u Wix

Vypadá to, že jste smazal databázi původního WordPressu. Můžeme ji pravděpodobně obnovit ze zálohy. Obnova ze zálohy u webhostingu NoLimit je zpoplatněna částkou 500 CZK bez DPH, u NoLimit EXTRA je obnova zdarma. Pokud souhlasíte s cenou, sdělte nám prosím přes formulář https://hosting.wedos.com/cs/cform.html následující:
– jméno webhostingu (nebo číslo služby/objednávky)
– název smazané databáze
– souhlas s cenou
Další postup dořešíte s podporou po e-mailu.

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.