Aktualizacia frontendu

Vyřešeno312 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý deň, mám webovú stránku založenú na CMS Joomla. Ide mi o to, že keď v backende urobím zmenu v článku,článok uložím, tak sa zmena vo frontende prejaví až po niekoľkých (5-10) minútach a nie hneď po uložení článku. Nepomôže na refresh stránky s CTRL+F5 (Firefox). Spravujem aj firemnú stránku (tiež Joomla) ktorá je hostovaná vo Websupporte, a tam zmena obsahuj stránky je viditeľná ihneď po jej uložení. Prečo to tak nefunguje aj u vás?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 28. 3. 2023
0

Dobrý den, řekl bych, že to bude způsobovat cache. Zkuste ji vypnout. Našel jsem například tohle vlákno, kde se způsoby vypnutí popisují.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 28. 3. 2023