Chyba v migraci – zrušený hosting

Vyřešeno365 zhlédnutíWebhostingdatabáze MySQL zálohování databáze
0

Dobrý den,

omlouvám se ale chybou nastal problém u jednoho našeho webu při migraci z jednoho hostingu na druhý. (vše na wedos – akorát pod jinými účty).

Přemigrovali a upravili jsme web z domény penzion-cenkovice.cz na apartmany-pod-sjezdovkou.cz ale neopatřením jsme upravovali databázi původního hostingu, který jsme již neprodloužili – nezaplatili a aktuálně veškerá data v původní databázi nejsou dostupné. Bylo by možné vytáhnout zálohu dané databáze ? abychom si ji mohli nahrát do nové databáze ? Nebo jsou již veškerá data smazána?

Děkuji za odpověď

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MO321704 Vybral nejlepší odpověď 12. 8. 2022
1
99.37K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud webhosting expiroval před méně než 5 dny, může Vám podpora povolit přístup a pozdržet vypnutí. Databázi pak můžete exportovat a importovat podle tohoto návodu. Pokud jde o expirovaný webhosting penzion-cenkovice.cz, tam jsem toto právě nastavil, pokud jde o jiný, pošlete žádost o pozdržení vypnutí přes formulář a uveďte název správného webhostingu.

Déle expirovaný webhosting je problematický. Pokud služba dobíhala, systém jej smaže po 7 dnech. Bez nastaveného dobíhání systém hosting smaže po 30 dnech, ale v obou případech je zpřístupnění problematičtější a jediným řešením může být prodloužení webhostingu. Naše zálohy pozastavených a smazaných webhostingů obecně neposkytujeme.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MO321704 Vybral nejlepší odpověď 12. 8. 2022