Chybová hláška

Vyřešeno86 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, po přihlášení se nelze dostat do administrativy webu fkplana.cz, kdy se objevuje chybová hláška: Error thrown Class ‚Smush\App\Pages\Dashboard‘ not found. Můžete mi pomoci odstranit tuto chybu? Děkuji za Vaši pomoc, ochotu a čas.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
1
18.13K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

předpokládám že využíváte plugin Smush, pro kompresi obrázků? Tento plugin má i vlastní dashboard, kde nejspíše došlo k chybě (možná vinou aktualizace).

Řešením je tedy ručně deaktivovat plugin a případně jej nainstalovat znovu  –https://help.wedos.cz/navody/webhosting/optimalizace-wp-8-nefunkcni-web/

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, díval jsem se na uvedený web a vše včetně přihlašovací stránky do administrace se mi načítá zcela v pořádku. Podařilo se Vám tedy problém odstranit nebo se web zobrazuje správně jen mně a u Vás problém přetrvávají?

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, problém je v tom, že web se skutečně zobrazuje správně, přihlašovací stránka je v pořádku, ale po přihlášení se nemohu dostat do administrace webu, protože vyskočí chybová hláška, jak je uvedeno výše. Tím pádem nelze provádět změny na webu.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den, mockrát děkuji zaradu a za pomoc, problém vyřešen. Ještě jednou moc a moc díky. Už jsem propadal panice:). Přeji hezký den. Jiří Mikač

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Categories