.cz a .com na jednom webhostingu – nejlepší způsob?

Vyřešeno299 zhlédnutíWebhostingwebhosting 2 domény
0

Mám u vás koupené 2 domény: .cz a .com

Momentálně mám webhosting Low cost a mám nastavené přesměrování .cz na .com

Chtěla bych mít obě jazykové verze jako samostatně vypadající .cz a .com – chápu správně, že se jedná o Alias a abych toho mohla dosáhnout musím upgradovat můj hosting plán?

Nebo je třeba doméně .cz koupit vlastní webhosting?

Předem děkuji za váš čas

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 16. 1. 2023
1

Dobrý den, pokud chcete samostatný obsah pro každou z domén, bude potřeba upgradovat z LowCost na NoLimit nebo NoLimit extra a přidat doménu jako alias. Pro více informací, jak to udělat, si přečtěte tenhle a tenhle text.

Případně také můžete zřídit druhý lowcost (nebo jiný hosting) pro druhou doménu, jak uvádíte.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 16. 1. 2023
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.