Databáze webových stránek pod webhostingem u wedos – převod pod web na webnode

Vyřešeno203 zhlédnutíWebhostingdatabáze převod webhostingu
0

Dobrý den, otázku pokládám jako naprostý laik – editor obsahu webu (vím – neměla jsem se do toho hrabat). Máme doménu registrovanou u Wedos, zde byl provozován i webhosting – webové stránky s fotogalerií. Nyní vytvořeny nové webové stránky u Webnode. Provedena změna nastavení DNS, nové webové stránky úspěšně převedeny. Došlo ale k znefunkčnění původní fotogalerie – její záznam jsem našla v seznamu databází u webu. Do databáze se lze přihlásit přes phpMyAdmin. Můj dotaz zní, zda jde tuto databázi ponechat a napojit na nový web (asi hloupý dotaz) nebo ji lze nějak převést k novému webu? Případně lze stáhnout jednotlivé soubory (fotografie), aby mohla být vytvořena nová fotogalerie jinde? Ve zkratce – zachvátila mě panika, že jsme o fotogalerii definitvně přišli. Předem děkuji za všechny rady.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
TJ285257 Vybral nejlepší odpověď 7. 8. 2022
0
TJ285257 31.39K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

problémem je, že všechny soubory máte ve složce /www. Musíte mít dodrženou adresářovou strukturu. Ve složce /www by měl být jen náš výchozí soubor .htaccess.

Soubory pro fotogalerii by měli být ve složce /www/domains/fotogalerie.zsblatnice.cz.

Role: Podpora
LD331291 publikoval nový komentář 6. 8. 2022

Uff… .Už jsem to takto bohužel zdědila. V adresářové struktuře je u „WWW“ napsáno sem nahrávejte obsah webu….. I tak to teď zkouším, vytvořila jsem nový adresář pod www/domains, zkouším sem vše přesunout, ale objevuje se hlášení: „Nepodařilo se připojit ke druhému (cílovému) FTP serveru na portu 21.“. V adresáři /www ale musí ještě kromě výchozího souboru zůstat nějaké adresáře, ne? Právě /domains, /subdom?

Prohlížíte 1 ze 12 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.