Diplicita adres u multihostingu

Vyřešeno303 zhlédnutíWebhostingdoména duplicita multihosting
0

Hezký den,

podle návodu na https://kb.wedos.com/cs/webhosting/webhosting-samostatne-weby-pro-aliasy/ jsem založil multihosting. Vše se zdá, že funguje bezproblému, až tedy na jednu takovou relativní drobnost a tou je duplicita adres.

Jedná se o situaci, kdy mám např. doménu prvnidomena.cz, jejíž obsah se nachází ve složce www/domains/prvnidomena.cz a domenu druhadomena.cz, jejich obsah se nachazi ve složce www/domains/druhadomena.cz. Vše funguje bezproblémově, až tedy na to, že obsah webu se zobrazuje jednak na www.prvnidomena.cz a zároveň také na www.prvnidomena.cz/domains/prvnidomena.cz, www.prvnidomena.cz/domains/druhadomena.cz, atd…

Zajímalo by mě, zda je možné někde v nastavení webhostingu tuto duplicitu adres vypnout. Tedy, aby se daný web skutečně zobrazoval pouze na odpovídající doméně a nikoliv duplicitně pod adresou www.prvnidomena.cz/domains/*.

Zkoušel jsem si hrát s htaccess souborem, ale nějak se mi to nedaří nastavit, tak mě napadlo, zda pro to není někde v administraci hostingu nějaká možnost nastavení.

Snad se mi podařilo vyjádřit se dostatečně přesně.

Předem děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 14. 12. 2023
0
100.06K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Jiné řešení mě bohužel nenapadá. WordPress to myslím umí obejít svojí bázovou adresou, takže něco by existovat mělo, ale jak toho dosáhnout nevím.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 29. 11. 2023
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.