Discord status nefunguje když fungoval

Vyřešeno1.43K zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím,

mám problém ohledně discord statusu https://discordapp.com/api/guilds/417478465349091338/widget.json a neukáže to status v https://kubad.eu/test a toto http://geniuscraft.4fan.cz/test.php sou úplně totožné soubory ale u vás to nefunguje když to fungovalo.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

sice s jiným výsledkem, ale hodnotu dostanu od obou uvedených odkazů.

WEDOS používá stejný PHP balíček, jako všichni ostatní. Na vině tedy musí být špatná konfigurace webhostingu. Otevřete administraci, detai webhostingu a v sekci Konfigurace PHP nastavte vše na výchozí hodnoty. Pokud si s tím nevíte rady, požádejte podporu na livechatu o vrácení základních hodnot.

Role: Zákazník+ Web: https://c-net.cz Vizitka: Nepomohla Vám odpověď, nebo potřebujete i tak poradit/pomoct? Jsem student na VUT a občas podnikám v IT. Ozvěte se mi na kontakt@c-net.cz a vždy se nějak domluvíme. Jinak se rád věnuji sítím, zvukařině nebo čemukoliv spojenému s technikou. :)
Vybral nejlepší odpověď

jedná se o to že se to zase samo od sebe rozběhlo tak se uvidí

0
RM130195 40.28K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

nerozumím příliš otázce. Jde o nějaký monitorovací systém? Nebo skript, který se snažíte spustit na webhostingu?

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
publikoval nový komentář

Jedná se o kód který vypíše do mého statusu počet online uživatelů jenže je tam problém v tom že najednou nefunguje na wedosu. a toto je úryvek z toho a nefunguje to ani tak.

0

Těžko vám někdo poradí, pokud nezveřejníte problémový kód. 😉 Já našel na netu tento příklad a u Wedosu na webhostingu funguje:

<?php
 $jsonIn = file_get_contents('https://discordapp.com/api/guilds/417478465349091338/widget.json');
 $JSON = json_decode($jsonIn, true);
 $membersCount = count($JSON['members']);
 echo "Number of members: " . $membersCount;
?>

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. :)
publikoval nový komentář

Nějak podobně vypadá i můj kód akorát je zbytečně složitejší jak koukám ale to nevadí. Jde o to že ani tento kód mi nefunguje na wedosu.

Přemýšlím, jak máte nastavenu konfiguraci PHP u webhostingu v administraci, přesněji klíč „allow_url_fopen“. Pokud se domnívám správně, mělo by být zapnuto. Já mám nastavenu verzi PHP 5.6 a „allow_url_fopen“ na zapnuto a skript funguje.

mě spíš udivuje ,že to nefunguje ze dne na den a tuto funkci používám i jinde na webu myslím tím json_decode tak to mi funguje jinde

Konfiguraci webhostingu máte skutečně pozměněnou, může to způsobovat nečekané změny v chování. Vraťte konfiguraci PHP na výchozí a zkuste to znovu.