DIVI LOGIN PAGE BROKEN

Vyřešeno455 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

nainstaloval jsem plugin od DIVI 101 days na login page, ale bohužel mi to kompletně rozhodilo příhlášení pomocí ravevolution.cz/wp-admin na základě toho se nemohu přihlásit do administrace a plugin odstranit. Je zde nějaká další cesta pro odstranění tohoto pluginu ?

viz. foto

Role:
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 31. 8. 2020
0

Případně ještě přikládám screenshot, kde je zobrazeno, na jakém místě máte přihlašovací pole, abyste se přihlásil i bez zásahu ve FTP. Uživatelské jméno najdete pod tlačítkem „Přihlásit se“, heslo nalevo od symbolu oka. Ta dlouhá bílá věc uprostřed je roztažený checkbox, kde můžete zaškrtnout zapamatovat si přihlášení.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 31. 8. 2020
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.