DNS nastaveno, ale pořád se hlásí jako nezabezpečná

Vyřešeno337 zhlédnutíDNShttp nefunkční https podpora HTTPS
0

Dobrý den,

před dvěma dny jsme nastavili na webových stránkách podle vašeho návodu (*) nikoljanouskova.cz, ale i tak jsou webovky pořád přesměrovány na http. Google engine je taky pořád ukazuje jako http – používáme bootstrap jako static page, takže nemáme .htaccess soubor, kterým bychom to mohli přesměrovávat. 301 redirects netuším, jak u vás správně nastavit. Stránka při přímém zadání https://nikol… funguje.

Zároveň jsem včera něco na webových stránkách měnila a změna se ukázala jen na http (což opravdu nechápu, ale můj osobní tip je, že nejde obnovit stránka pomocí ctrl + f5 a tak zůstala v cache uložená ve stré verzi). Raději ale dodávám všechny podrobnosti.

Díky za Váš čas.

Dominika

* https://help.wedos.cz/otazka/overeni-webu/89538/?fbclid=IwAR0dwykrSd1mwSpa_4bcJReenNm68ybHKU4hiTN022iqU1uxY4AWTq196F0

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 27. 2. 2023
0
7.71K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

v jakém adresáři na FTP se nachází bootstrap? Ve složce www by se měl nacházet náš výchozí soubor htaccess, kde je možné vložit kód pro přesměrování na HTTPS, jak bylo popsáno výše.

Pokud se změny na webu neprojevují, zkuste anonymní okno, nebo klávesovou zkratku CTRL+SHIFT+R – to způsobí, že se vymaže cache v prohlížeči a stránka bude načtena přímo ze serveru.

Role: Podpora Vizitka: Pracovník zákaznické podpory
TP325954 Odpověděl na otázku 12. 2. 2023
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.