Doména na googlu odkazuje na nevyžádané ( jiné) stránky.

Vyřešeno225 zhlédnutíRedakční systémy
1

Dobrý den. Potřebuji poradit. Mám u vás domenu již pár let a stránky mám vytvořené podle zakoupené šablony přes wordpress. Nikdy nebyl problém a já nevím co ted s tím. 🙁 Stránky na url adrese funguji v pořadku. Pokud ale dám do googlu nazev mé domeny: masazemarketa.eu. Skočí mi na googlu místo mého webu nějaký cizí web s nežádoucím textem. 🙁 zkoušela jsem web vratit přes zálohu do doby, kdy vše fungovalo. Na chvili ( asi týden) to fungovalo at na googlu zůstal cizi text, ale už to alespon odkazovalo na moje stránky. Nevim na koho se obrátit aby mi pomohl, nejsem žadny webmaster a tak tak jsem stranky byla schopna taktak vytvorit ale s timto si opravdu jako laik nevim rady 🙁 . Dekuji za jakoukoliv pomoc. M

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, nejsem zaměstnanec wedosu, takže se nemůžu podívat, ale vypadá to, že se někomu podařilo hacknout váš web. WordPress má špatnou reputaci co se týče bezpečnosti, útoky jsou na wordpress často automatizované. Někdo vám bude muset pomoci wordpress aktualizovat na novější verzi, která snad již danou chybu nemá.

Když jste nahrála zálohu, na chvíli se nežádaný obsah smazal, ale hacker už ví, že Váš web je napadnutelný a bude tam svůj kód nahrávat znova a znova.

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď
0

Zdravím,

je tam schovaný nějaký bordel – web je napadený. Dochází tam k náhodnému přesměrování a Google to zaindexoval. Chtělo by to detailně projít a zjistit kde se nachází problém, což může být velice náročný a nákladný proces.

Můžete zkusit ještě bezpečnostní plugin Wordfence. Je zdarma a umí jako antivirus projít web a hledat napadené soubory. Zároveň výrazně zvyšuje ochranu celé instalace. V tomto stavu (web už je napadený), to není 100% řešení, ale může pomoct, než najdete někoho kdo to prověří detailně.

Role: Zákazník+ Web: https://404m.com Vizitka: Neprogramuj dnes, co nemůžeš debugovat zítra.
Odpověděl na otázku

Categories