Domena na môj webhosting s mojou verejnou ip

Vyřešeno269 zhlédnutíDNS
0

Zdravím,

skúšam už niekoľko dní na to prísť ako presmerovať DNS zaznam na moj domaci webhosting.
Moja verejná ip je 88.212.46.1
Web mi funguje na odkaze 88.212.46.1:100

Prosím o radu ako upraviť DNS zaznam, vdaka.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

pokud to dobře chápu, chcete na doméně zobrazit obsah z Vašeho domácího serveru. V takovém případě jděte do zákaznické administrace, v horním menu klikněte na DNS, ze seznamu vyberte Vaší doménu. Pokud je v tabulce nějaký záznam s názvem www, smažte jej. Pokud máte nějaké prázdné záznamy, které mají typ A nebo AAAA, také je smažte.

Pak přidejte nový záznam:

název: [prázdný].vasedomena.cz
TTL: Nechte jak je
TYP: A
DATA: 88.212.46.1

uložte a znovu přidejte nový záznam:

název: www.vasedomena.cz
TTL: Nechte jak je
TYP: A
DATA: 88.212.46.1

Záznam uložte a klikněte na „aplikovat změny“.

Pozor, Váš web poběží na portu 100, což znamená, že ho najdete na adrese www.vasedomena.cz:100 . Aby se web zobrazoval přímo na doméně bez nutnosti zadávat port, musí být na portu 80 (http) nebo 443 (https). Toho docílíte buď konfigurací na samotném serveru nebo přes port forwarding na routeru.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz .

Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.