domena – prisel email – nerozumím tomu

Vyřešeno437 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, muzete mi prosím vysvětlit oč se jedná ?? Přišel tento email od zakaznika na jeho domenu

Vážený zákazníku,

blíží se expirace Vaší domény gabionovezdi.com [3120289208]. Rádi bychom Vás informovali, že právě probíhá migrace domén, které jsme původně registrovali skrze registrátora Ascio Technologies, přímo pod náš akreditovaný registrátorský účet WEDOS.

Do budoucna díky tomu získáte kromě lepších cen i lepší podporu při řešení situací ohledně Vašich domén, kdy odpadne prostředník Ascio Technologies a mnoho úkonů se výrazně urychlí. Pokud se rozhodnete pro migraci Vaší domény, tak do budoucna ušetříte. Proces převodu domény k nám (přeregistrace) je zpoplatněn standardní částkou za prodloužení. Doména zároveň bude prodloužena o 1 rok. O peníze tedy nepřijdete, naopak ušetříte.

K provedení migrace potřebujeme pouze souhlas majitele domény s přesunem domény pod naši správu, což nám nařizují ICANN pravidla registrace doménových jmen. V tuto chvíli již byli všichni majitelé předmětných domén o této akci informování a požádali jsme je o udělení souhlasu. Pokud ještě nebyl udělen souhlas s migrací domény nebo potřebujete majiteli domény znovu odeslat email s odkazem na udělení souhlasu, můžete tak učinit na následující stránce v klientské administraci:
https://client.wedos.com/domain/ascio-migration-list.html

Na výše uvedené stránce naleznete přehled všech domén, které jsou předmětem migrace. Můžete zde také migraci (= prodloužení o 1 rok) domén rovnou zaplatit.

V případě, že již majitel udělil souhlas s migrací domény, bude doména automaticky přeregistrována po zaplacení prodloužení domény. Místo prodloužení domény tak dojde k její přeregistraci, což má v konečném důsledku stejný efekt, tedy prodloužení domény o 1 rok. V případě, že bude zaplaceno prodloužení domény o více let, dojde nejprve k přeregistraci domény (prodloužení o 1 rok) a následně k prodloužení o zbývající počet zaplacených roků.

Předem děkujeme za Vaši součinnost v souvislosti s touto akcí, migrace všech domén pod naší správu je výhledově nevyhnutelný krok.

WEDOS Internet, a.s.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 28. 11. 2022
0
90.84K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

WEDOS v minulosti registroval domény COM přes jiného registrátora, společnost Ascio. S registrováním přes jiného registrátora jsou ale spojené jednak vyšší náklady, jednak nižší flexibilita při řešení problémů. Proto nyní, když máme možnost registrovat domény COM přímo, vyzýváme zákazníky ke změně registrátora od Ascio přímo pod nás. Stačí k tomu udělit souhlas a zaplatit migraci domény, klidně v rámci jejího prodloužení na další období (poplatek za přeregistraci = prodloužení o 1 rok).

Kompletní návod na postup přeregistrace pod WEDOS najdete zde.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 28. 11. 2022