Doména s WWW se nezobrazuje

Vyřešeno91 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, mám něco chybně nastavené u DNS domény www.houseofinsulators.com. Pokud zadám www.houseofinsulators.com, tak se stránka nezobrazí, pokud zadám houseofinsulators.com, tak vše funguje. Mám nastavené * u A záznamu pro subdoménu, tak nevím. Mohli byste mi prosím pomoci/poradit? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 8. 11. 2022
0

Zdravím, pro verzi s www nemáte tuto variantu obsaženu v SSL certifikátu pro HTTPS. Viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/https-u-webhostingu/

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem spokojeným klientem WEDOSu už od roku 2011. :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 8. 11. 2022
0

Dobrý den, verze s www mě přesměruje na verzi bez www a dle webu mxtoolbox máte záznamy v pořádku pro obě verze www i bez www. Zkuste promazat cache a vyzkoušejte, jestli problém přetrvává. Neměnil jste záznamy před krátkou dobou? Napadá mě, že se ještě nemusely propsat všude.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 Odpověděl na otázku 23. 10. 2022