doména www.vachoutova.cz

Vyřešeno147 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den, na doméně www.vachoutova.cz bylo nastaveno přesměrování na bara.vachoutova.cz a přestalo fungovat. –

Varování: možné bezpečnostní riziko

Aplikace Firefox zjistila možné ohrožení bezpečnosti a stránku na serveru www.vachoutova.cz nenačetla. Pokud se přesto rozhodnete stránku navštívit, útočníci se mohou pokusit zcizit vaše údaje jako např. hesla, e-mailové adresy nebo údaje o platební kartě.

Co s tím můžete dělat?

Příčina tohoto problému je pravděpodobně na straně serveru a vy ji bohužel nemůžete odstranit.

Pokud jste připojení do firemní sítě nebo používáte antivirový program, můžete se obrátit na oddělení technické podpory. Také můžete o problému informovat správce webu.

Někdo se může snažit vydávat za zmiňovaný server a proto byste neměli v připojení pokračovat.

Webové stránky prokazují svou totožnost pomocí certifikátů. Firefox nemůže server www.vachoutova.cz ověřit, protože vydavatel zaslaného certifikátu je neznámý, certifikát je podepsaný sám sebou nebo server neposílá správné mezilehlé certifikáty.

Kód chyby: SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

Zobrazit certifikát

Co s tím?

Děkuji

Filip Lapeš

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den, tato hláška se zobrazuje když vlezete na doménu s HTTPS a ta doména ve skutečnosti nemá certifikát, nebo není ještě vygenerován. Níže je popsán návod jak správně nasadit HTTPS.

0
10.70K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

HTTPS je možné nastavit dle návodu zde https://kb.wedos.com/cs/webhosting/administrace-webhosting/https-u-webhostingu#aktivace-a-nastaveni-https-u-webhostingu

Následně je ještě potřeba nastavit přesměrování z HTTP na HTTPS, to je například v případě WordPressu možné dle návodu zde https://help.wedos.cz/navody/cms/nastaveni-https-ve-wordpressu-wp/

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

Kategorie