Dotaz k info o mailu

Vyřešeno183 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, mám Wedos mailovou schránku krátce, při zkoušce jsem odeslal mail na můj mail u g-mailu a v doručené poště jsem mě zpráva objevila, ale nebylo tam viditelné jméno ani celá adresa odesílatele, nýbrž jen začátek mailové adresy, tedy „info“ , přitom celá je info@zi**.e*. Jde to nějak změnit? Chci, aby příjemce na první dobrou hned viděl, kdo mu mail zasílá. U jiných to viditelné je. Děkuji Zívr

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

záleží, přes co e-maily odesíláte. Pokud máte Outlook nebo Thunderbird, klikněte na název programu a postupujte podle návodu. Pokud používáte webovou verzi na adrese https://webmail.wedos.net/ , klikněte nahoře na Nastavení a pak v levém menu na profily. Tam budete mít pravděpodobně jen jeden profil, který si můžete dle libosti upravit.

U všech výše uvedených by také měla být možnost přidat novou identitu, pokud by e-mail mělo používat více lidí, tak každý při psaní e-mailu vybere svoje jméno a automaticky se změní jméno v adrese, zápatí nebo cokoliv jiného (dle nastavení).

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď