Dotaz ohledně Webhostingu

115 zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím,

jako Váš klient jsem provozovat dva internetové obchody ww.extraheat.cz a extraklima.cz s Webhostingem u Vas.

Rád by je nějak zaktivoval. Je to možné. Změnil jinou doménu a zkusil změnit nabídku na webu.

Děkuji za info

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

příliš nerozumím Vašemu dotazu, ale pochopil jsem, že byste na uvedených dvou doménách rád provozoval dva oddělené eshopy.

Nejprve je potřeba obě domény zaregistrovat. Doména extraheat.cz je registrována (jestli patří Vám, je to v pořádku a můžete s ní dále pracovat. Pokud Vám nepatří, budete buď muset kontatovat vlastníka domény (pokud je uveden kontakt v registru domén) a domluvit se s ním na prodeji domény nebo zaregistrovat jiný název. Doména extraklima.cz v tuto chvíli není registrována a budete si ji muset nejprve zaregistrovat. Klikněte na tento odkaz a zaregistrujte ji.

Webhosting můžete objednat buď přímo při registraci nebo později v administraci. Pro menší projekty můžete využít jeden webhosting, kam přidáte druhou doménu jako alias. Pro větší projekty si objednejte druhý webhosting.

Po objednávce webhostingu proveďte nasměrování DNS na potřebný webhosting.

V případě aliasů nezapomeňte správně pracovat s FTP – do adresáře www\domains\extraheat.cz nahrajete obsah pro web extraheat.cz , do adresáře www\domains\extraklima.cz nahrajete obsah pro web extraklima.cz.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář

zdravím, děkuji za odpověď, ano jsem vlastníkem domény, děkuji za odpověď. Spíše jsem chtěl jestli nemáte někoho na help lince, který by to se mnou probral. Potřebuji registrovat novou doménu, a chci oživit eshop, který jsem u Vás již vedl. Děkuji za případný kontakt nebo pomoc. Sám nejsem úplně zběhlý si tu věc zařídit.

0
22.98K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

webhosting pro doménu

extraheat.cz

i extraklima.cz

Byl již před více jak 150 dny smazán (včetně dat a záloh, obnova není možná) .

Jediná možnost je si webhostingy opět objednat zde  weby vytvořit.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, doménu zaregistrujete na tomto odkazu. Registraci by měl zvládnout i člověk, který se v doménách příliš nevyzná – zadáte jen název domény (extraklima.cz) a na dalších stránkách vyplníte údaje o majiteli domény. Pak jen potvrdíte.

Pokud dobře chápu, eshop jste měl před nějakým časem na webhostingu u Wedosu, ale webhosting jste nezaplatil a teď ho chcete obnovit? Wedos uchovává webhosting ve svých zálohách 30 dní, po tuto dobu máte možnost zaplatit výzvu k platbě a webhosting i s obsahem se Vám obnoví. V případě, že je to déle než 30 dní, data už jsou smazána.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku

Kategorie