Dotazy ohledně nahrání novýchwebových stránek

Vyřešeno585 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, tvůrce našich nových webových stránek po nás chce následující odpovědi. V systému se nevyznám dokážete mi pomoci?

PHP  – nejvhodnější je nějaká současná 7… ová verze

max_execution_time – je třeba alespoň 90s (raději více)

upload_max_filesize – je třeba alespoň 8M (raději více)

Jak jsem Vás již informoval při našem osobním jednání, není vyloučené, že parametry Vašeho současného hostingu nebudou odpovídat požadavkům WordPressu. V takovém případě bude nutné u Vašeho poskytovatele   hosting vyhovující.

 Stačí ho informovat, že máte připravené nové webové stránky v redakčním systému WordPress a tím je vše jednoznačně dáno. Je třeba PHP 7-ov= verze a databáze ( obvykle MySQL)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
0

Dobrý den, předpokládám, že máte webhosting NoLimit. Ten podmínku na PHP 7 splňuje, konkrétně je tam ve verzích 7.4, 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, k dispozici jsou i verze 8.0, 5.6, 5.5, 5.4, 5.3.

PHP max_execution_time je 90 s, PHP upload_max_filesize je 128 MB.

Tvůrci stránek můžete poslat tento odkaz, tam najde všechny informace ohledně NoLimit.

S WordPressem by neměl být žádný problém, ostatně i sám Wedos uvádí, že jeho web běží na NoLimit s WordPressem.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.