Dotazy ohledně nahrání novýchwebových stránek

Vyřešeno409 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, tvůrce našich nových webových stránek po nás chce následující odpovědi. V systému se nevyznám dokážete mi pomoci?

PHP  – nejvhodnější je nějaká současná 7… ová verze

max_execution_time – je třeba alespoň 90s (raději více)

upload_max_filesize – je třeba alespoň 8M (raději více)

Jak jsem Vás již informoval při našem osobním jednání, není vyloučené, že parametry Vašeho současného hostingu nebudou odpovídat požadavkům WordPressu. V takovém případě bude nutné u Vašeho poskytovatele   hosting vyhovující.

 Stačí ho informovat, že máte připravené nové webové stránky v redakčním systému WordPress a tím je vše jednoznačně dáno. Je třeba PHP 7-ov= verze a databáze ( obvykle MySQL)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
0

Přihlaste se do administrace Wedosu a v horním menu klikněte na „hostingové služby“ > „webhosting“ a vyberte ze seznamu název Vašeho webhostingu. Po jeho rozkliknutí uvidíte variantu webhostingu v informacích v levé části.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 Odpověděl na otázku 18. 1. 2022
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.